PANTERRA GROUP od maja 2021 jest oficjalnym partnerem Stali Gorzów.


Fot. Właściciel firmy PANTERRA Group David Szorc z dyrektorem zarządzającym Stali Gorzów Tomaszem Michalskim.

Pragniemy z dumą poinformować o dołączeniu do grona sponsorów jednego z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich klubów żużlowych: Stali Gorzów. Panterra Group należy do prestiżowego grona BSC – Business Stal Club, przestrzeni do wspólnego wymieniania się pomysłami biznesowymi i nowymi koncepcjami.

Rozumiemy, że potrzeba rozwoju dla przedsiębiorstwa jest tożsama z potrzebą zwyciężania w zawodach sportowych. Tak jak firma bez klientów nie jest w stanie prosperować, tak i kluby potrzebują sponsorów i kibiców. Postanowiliśmy więc podpisać umowę sponsoringu, która obowiązuje od maja 2021 roku.

Inwestycja w Stal Gorzów to dla nas ogromny zaszczyt, ale i wyzwanie. Pandemia zmieniła obraz nie tylko żużlu, ale i całego świata sportowego. Wierzymy, że wspólnymi siłami przywrócimy dawną normalność, a ryk silników będzie przeplatać się z okrzykami zachwytu zebranej na stadionie publiczności.

Mamy jednocześnie nadzieję, że aktywna działalność w Business Stal Club przełoży się także na wymierne korzyści finansowe dla naszej firmy. Cieszymy się, że wraz z innymi świadomymi inwestorami będziemy mogli wymienić poglądy i opinie, tym samym przyczyniając się do jeszcze lepszej jakości naszych usług.

Stali Gorzów życzymy udanych biegów, a zawodnikom tego klubu nieustannego rozwoju, sukcesów i powodzenia na zawodach!